KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433165
nr 1243 3165
Martin Säflund
(1894-1976), Sverige
Oljemålning, Landskap med hässjor, signerad. Olja på pannå, 53x63
Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:18:42
25/3 15:49:29
Martin Säflund
Läs mer om Martin Säflund